W ubiegłym tygodniu firma IBM otworzyła w Monachium swoją pierwszą globalną siedzibę technologii...
Welcome to the Cognitive Era
Przeczytaj
Wiem, cykl, do którego dzisiaj wracam został odrobinkę zaniedbany. Choć jak dłużej nad tym się zastanowiłem, doszedłem do wniosku, że nie było wielu wartościowych artykułów w ostatnim czasie. Inaczej. Ja nie natknąłem się na takowe. Może te, które tutaj powinny pojawiać się cyklicznie, zalegają w najdalszych miejscach sieci, do których mój internet nie dociera. Jeśli znacie takie nieodkryte przeze mnie obszary, podsyłajcie czym prędzej.
Tak, jak wspominałem w jednym z wpisów z serii „WP”, postanowiłem w pewnym momencie publikować je tylko wtedy, gdy naprawdę będę pewien wartości artykułów, którymi chciałbym się z Wami dzielić. Stąd nie piszcie, że niesumienny i że obietnice bez pokrycia (wiem, nikt z Was tego nie napisał), to dla Waszego dobra. Po co zaśmiecać sobie umysł czymś, co nie dodaje Waszemu życiu żadnej wartości?
Poniżej 5 artykułów, które długo zalegały w moim Pocket, a które chciałbym Wam polecić:
Czym jest trend „Internet of Things” i dlaczego warto go śledzić. Krótko i na kilku ciekawych przykładach.
Wtedy, kiedy zaczną nudzić się nim nastolatkowie. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie ta grupa określa, co jest „cool”, a co nie może legitymować się taką etykietą.